پرش لینک ها

خدمات تخصصی ما

ما با جمعی از نیروهای متخصص و متعهد در خدمت شما هستیم

تماس با کارشناسان ما:

۰۹۱۳۹۰۲۱۸۰۰

درخواست خدمت

  تعمیر تلویزیون

  یکی از پرطرفدارترین و تخصصی ترین خدماتی که در مجموعه نمایندگی ادیب انجام میشود تعمیر تلویزیون با برندهای مختلف شامل سامسونگ، ال جی، اسنوا، سونی، ایکس ویژن و … میباشد.

   تعمیر تلویزیون در اصفهان

  در مجموعه نمایندگی ادیب تعمیر تلویزیون با قیمت منصفانه به همراه استفاده از قطعات اورجینال انجام میگردد. همچنین اعزام تکنسین متخصص به منزل و عیب یابی دستگاه کاملا رایگان بوده و مشتریان عزیز میتوانند از مزایای گارانتی قطعات تعمیر شده با خیالی آسوده استفاده نمایند.

  تعمیر تلویزیون در منزل

  مجموعه نمایندگی ادیب با داشتن بیش از 20 نمایندگی مجاز و فعال تعمیر تلویزیون، این امکان را برای همشهریان عزیز به وجود آورده که بتوانند در کمترین زمان ممکن به تعمیرگاه تلویزیون دسترسی داشته باشند. همچنین مجموعه نمایندگی ادیب آمادگی دارد که در صورت نیاز تعمیر کار خود را به محل مشتری بفرستند. البته در صورتی که مایل باشید می توانید تلویزیون خود را به نزدیک ترین نمایندگی مجاز ادیب برده و با تحویل دستگاه خود به این مرکز رسید دریافت کنید و در کمترین زمان ممکن تلویزیون خود را بعد از سرویس تحویل بگیرید.

  مجموعه نمایندگی ادیب با ارائه خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون با برندهای معتبر و مختلف در محل کار یا منزل شما همشهریان عزیز باعث شده است که مشتریان از لحاظ جابه جایی دستگاه تلویزیون خود دل نگرانی نداشته باشند. این سرویس ویژه به این صورت است که شما با  نمایندگی ادیب تماس می گیرید و آدرس محلی که قرار است تلویزیون در آنجا تعمیر شود را به اطلاع همکاران ما می رسانید.

  سپس بعد از آن، روز و ساعت تقریبی که شما در محل حاضر هستید را مشخص می کنید. ما با همکاران خود این سرویس تعمیر را هماهنگ می کنیم و بعد از آن تکنسین مورد تایید به همراه قطعات مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون شما به محل مورد نظر مراجعه مینماید. در صورتی که دستگاه شما قابلیت تعمیر در محل را داشته باشد، این امر توسط تکنسین ارسالی انجام شده و دستگاه تحویل مشتری میگردد. اما اگر دستگاه احتیاج به زمان بیشتر و تعمیرات تخصصی تر داشته باشد تکنسین تلویزیون شما را به صورت رایگان به محل نمایندگی حمل کرده و پس از انجام تعمیرات به شما عزیزان تحویل میدهد.