ثبت سفــارش مرکز خدمات محصولات
صوتی و تصویری در منزل شما
ثبت سفارش بازدید رایگان

09138331400
مرکز خدمات صوتی و تصویری مرکز ادیب سرویس تعمیر تلویزیون در اصفهان کلیک کنید مرکـز خدمـات ادیب سرویس

تعمیر اسپیکر در اصفهان

خدمات پس از فروش محصولات ، خدمتی است که از سوی کارخانه سازنده به مشتری پس از فروش محصول ارائه می‌شود. این خدمت می‌تواند شامل نصب دستگاه ، تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یا بیشتر باشد. در مورد لوازم صوتی تصویری این خدمات می تواند شامل نصب و راه اندازی براکت و دستگاه ، عیب یابی ، تعمیر دستگاه و…. باشد.

برای سفارش تعمیر دستگاه صوتی تصویری توسط کارشناسان خبره همین جا کلیک کرده و در کمتر از یک دقیقه سفارش خود را ثبت نمایید.

نارضایتی مردم از ارائه خدمات پس از فروش

امروزه یکی از مشکلات اصلی جامعه ما نارضایتی مردم ما از ارائه خدمات پس از فروش محصولات و خدمات است
به منظور تشویق مردم به خرید محصولات یا خدمات یک شرکت یا کارخانه ، خدمات پس از فروش باید به عنوان یک رکن اصلی مورد توجه قرار بگیرد اما متاسفانه در کشور ما به دلیل ضعف های مدیریتی پیگیری جهت گرفتن خدمات پس از فروش باعث می شود احقاق حق تبدیل به یک معضل شده و در نهایت مشتری از خیر آن بگذرد.
. به گفته بسیاری از مشتریان، حتی خیلی از نمایندگی‌های مجاز خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش نمی‌دانند یا مبالغی مازاد بر نرخ های تعیین شده می گیرند یا در مورد زمان ارائه خدمات بدقولی می کنند و….
با بالا رفتن قیمت ارز و طبعا قیمت محصولات ، توقع مشتریان برای خدمات پس از فروش بالاتر می رود
اما متاسفانه همچنان گلایه های مردم نه تنها از قیمت ها بلکه از نحوه خدمات پس از فروش ادامه دارد. این در حالی است که امروزه در دنیا یکی از اصلی ترین راه‌های جلب مشتری و بقای هر شرکت در بازار رقابت ارائه خدمات مناسب به مشتریان پس از فروش محصول است.
این جا است که ارزش یک مرکز خدمات پس از فروش متعهد آشکار می شود. ما مدعی هستیم با بقیه فرق داریم…

وظایف مرکز خدمات پس از فروش

حضور در محل و نصب دستگاه هایی که باید توسط کارشناسان نمایندگی انجام شوند.
ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب مناسب ترین کالا ها متناسب با نیازها و انتظارات مشتری
راهنمایی استفاده کنندگان از محصولات، ارائه نکات فنی و آموزش چگونگی کارکرد صحیح دستگاه ها
تامین قطعات یدکی تجهیزات ارائه شده توسط شرکت
رفع ایراد کالاهای معیوب در کوتاه ترین زمان ممکن و تحویل به مشتری
آموزش مستمر و بروز پرسنل و کارشناسان در جهت ارائه سرویس و خدمات هر چه بهتر به مشتریان

مرکز خدمات پس از فروش ادیب سرویس

برای تعمیر لوازم صوتی تصویری در اصفهان چندین مرکز وجود دارد. برای تعمیر اسپیکر ، یکی از سرشناس ترین نمایندگی های مجاز در اصفهان ، ادیب سرویس است. البته ناگفته نماند که شرکت ما با سایر برندهای معتبر ذکر شده نیز قرارداد همکاری دارد.
مرکز خدمات پس از فروش ادیب سرویس با بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد ، انجام خدمات در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا مصمم است جایگاه خود را به عنوان تنها نمایندگی مجاز لوازم صوتی تصویری در شهر اصفهان حفظ نماید.
مرکز خدمات مشتریان به عنوان مجری خدمات پس از فروش کلیه محصولات تحت ضمانت برندهای شناخته شده لوازم صوتی تصویری ، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص رفع مشکلات ایشان به صورت نامه الکترونیکی ، تلفنی و حضوری است.

فرایند تعمیر یک دستگاه صوتی تصویری در ادیب سرویس

در صورت بروز مشکل ابتدا موارد مندرج در دفترچه راهنمای کاربر را با دقت مطالعه نموده و در صورت عدم رسیدن به نتیجه، موضوع را از طریق این مرکز پیگیری نمایید.
پس از دریافت دستگاه صوتی تصویری و پذیرش آن در مرکز خدمات ، رسید اولیه صادر و به مشتری تحویل می گردد.
دستگاه معیوب توسط کارشناس فنی شرکت،بررسی و عیب یابی می شود.
در زمان تحویل دستگاه تعمیر شده ، دستگاه تست شده و به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تعمیر دستگاه های متفرقه

مرکز خدمات پس از فروش ادیب سرویس با دارا بودن پرسنل مجرب و متخصص آمادگی خود را جهت تعمیر انواع لوازم صوتی تصویری تولید داخل و خارج از کشور -غیر از برندهای نامبرده – اعلام می نماید.